הצעד הבא- פיתוח קריירה

שוק העבודה הופך להיות יותר ויותר מגוון ודינמי, לצד זה אנחנו נתקלים בהרבה יותר צמתים מקצועיים ובצורך לקבל יותר ויותר החלטות בנוגע לקריירה שלנו. אם בעבר ייעוץ קריירה היה מקושר יותר להכוונה מקצועית הרי שהיום הנושא של תכנון ופיתוח קריירה הולך ותופס במה מרכזית.

מהו צומת בקריירה?

לעיתים ברור לנו שאנו עומדים במרכזו של צומת מקצועי, לדוגמא כאשר שואפים לקידום בתפקיד או נאלצים להתמודד עם פיטורים.לעיתים נבין שאנו התהליכו של צומת מקצועי רק כשנהיה עמוק בתוכו או אפילו בסופו.

צומת בקריירה יכול להתאפיין ברצון עז לאתגר חדש או תסכול ממצב קיים,רצון להתחיל משהו חדש או צורך לא מוסבר בשינוי,שעמום מתפקיד, רצון להרוויח יותר או להשיג יותר עבודה עם יותר תחומי אחראיות. לעיתים מדובר בתיסכול מהנסיון לשלב בחוסר הצלחה את החיים האישיים או הערכים האישיים עם העבודה או פשוט תחושה של תקיעות וחוסר התפתחות בקריירה. פעמים רבות הצומת המקצועי קשור בשינוי בחיים האישיים למשל הפיכה להורים, עשור שחלף, גירושין וכד. 

אז מה הצעד הבא?

קריירה מוצלחת צריכה להיות מנוהלת, בהווה התעסוקתי המורכב יש צורך להקצות חלק מהזמן האנרגיה ומאמץ שמופנים לעבודה  לקידום הקריירה עצמה. בProficio העבודה המשותפת שלנו מביאה אותך לתובנות עמוקות יותר ולהתמודדות מוצלחת עם מהמורות בדרך ויצירת וניצול הזדמנויות מקצועיות.אז אם מה שמעניין אתכם זה כיצד להמשיך ולהתקדם, להבין מה עוצר מבעדכם וכיצד להתגבר על המכשולים שבדרך,מסלול הצעד הבא הוא הנכון בשבילכם.

לקביעת פגישת ייעוץ ניתן ליצור קשר כאן

Businessman climbing the career steps drawn on a black chalkboar