חזרה לעבודה לאחר חופשת לידה

ההתלבטות לגבי חזרה לעבודה מחופשת לידה מתחילה עוד בתקופת ההיריון ולעיתים עוד בתכנון ההיריון עצמו. כמו בדברים רבים בקריירה אין נוסחה אחת שמתאימה לכולן, יש מי שתעדיף לקצר חופשת לידה או להשתלב בעבודה באופן חלקי בטרם הסתיימה החופשה ויש מי שתעדיף להאריך את החופשה או להתמקד במציאת עבודה חדשה.

בproficio  נשב ונחליט יחד מה המסלול והקצב של חזרה לעבודה המתאימים לך. ייעוץ קריירה בשלב זה בחיים מתמקד בלהיות קשובים למטרות לצד הצרכים שלך.  נשים רבות עושות שינויים בקריירה לאחר לידה ( ובעיקר לאחר לידת הילד השני) מתוך ההכרה שזוהי צומת בחייהן, וכל צומת יכולה לשמש כנקודת צמיחה לדרך חדשה.

למי שבוחרת בחזרה ישירה לעבודה ניתן לבנות תהליך חזרה קל וחלק יותר ולקבל הכוונה תעסוקתית באמצעות תכנון אסטרטגיה של השתלבות מחדש בצורה הדרגתית והכנת מערכות תמיכה שיסייעו מחדש בהשתלבות.

למי שבוחרת לקחת פסק זמן או מתכננת חזרה לעבודה אחרי הפסקה ארוכה יש לרוב חששות על היכולת להשתלב מחדש בשוק העבודה. אין ספק שלא תמיד קל לחזור בעיקר אחרי פסק זמן ולכן זה זמן טוב לגשת אל ייעוץ ותכנון קריירה. השינויים הרבים בשוק העבודה אמנם הופכים אותו ליותר יותר דינמי ומורכב אך גם מייצרים מתוך כך אפשרויות חדשות.

בproficio-  נבחן מהם תחומי העניין שלך כיום, מה האפשרויות העומדות בפנייך ומהם הצעדים האפקטיביים ביותר בשבילך  בהקשר הספציפי של חזרה מחופשת לידה לעבודה אחרי הפסקה.

לקביעת פגישת ייעוץ ניתן ליצור קשר כאן

מתלבטת בקשר לחזרה לעבודה מחופשת לידה