הסדנה לניהול קריירה בגישה פרואקטיבית

מה הכוונה לנהל קריירה בשיטה פרואקטיבית?

קל יותר להגדיר מה זה לא : למשל לא לדעת להגיד איפה תהיי בעוד 3 שנים,  לנסות להמשיך לדבוק  בתוכנית שהייתה לך לפני 10 שנים וכבר לא רלוונטית למי שאת היום , לא לדעת מה הביטחון התעסוקתי שלך כרגע או אם מקום העבודה שלך עומד בפני שינויים. להיות בעמדה ראקטיבית יותר מאקטיבית, לא לדעת מה החזקות שלך ואיך לקדם את עצמך או כיצד להתאים עצמך למציאות תעסוקתית דינמית ומשתנה.

הגישה הפרואקטיבית לניהול קריירה מתמקדת במימוש פוטנציאל תעסוקתי ואישי מתוך ההבנה  שאין התקדמות מקצועיות ללא התפתחות וצמיחה אישית. זאת באמצעות  תהליך המגבש עבורך הבנה מי את, מה החזקות והייחודיות שלך, מה את מביאה למקום העבודה שאחרים לא וכיצד לקדם את עצמך. תהליך הייעוץ מאפשר בדיקה לעומק באיזו סביבת עבודה את פורחת לצד מי ובאילו תנאים. בנוסף מצאתי שרוב הלקוחות מספרים שלצד עניין העבודה ופרנסה הם מחפשים גם תחושה של מטרה או משמעות. משמעות בחיינו דורשת שנבין לא רק מה הכוחות שלנו אלא גם מי אנחנו, מה הערכים שאנו מחזיקים,  למען אילו מטרות אנו מוכנים להתגייס ומה האיזון הנכון עבורנו בין חיים אישים ומקצועיים.

אם את מוצאת עצמך מתלבטת  באחד או יותר מהנושאים הבאים: האם להחליף מקום עבודה וכיצד למצוא עבודה חדשה , כיצד להתקדם בעבודה, האם כדאי להפוך לעצמאית, כיצד לחזור מחופשת לידה ארוכה,  כיצד לשלב כמה תחומים יחד, כיצד לבצע מעבר לקריירה חדשה….

אני מזמינה אותך להירשם לסדנה של 3 מפגשים אישיים בהם:

-נבצע הערכת מצב עכשווית ונגדיר מטרות עדכניות.

-נמפה את הקריירה שלך עד היום. מה מניע אותך, כיצד את מקבלת החלטות, מה מעניין אותך, איפה היכולות שלך באות לידי ביטוי, מה סביבת העבודה האופטימלית עבורך וכד.

-יחד נגבש דרכי פעולה קצרות וארוכות טווח על מנת להגשים את המטרות שהצבת. הצעדים שיעלו בשלב זה יעזרו לך לכוון ולנהל את הקריירה בצורה מודעת וגמישה לכיוונים המתאימים לך ולעבר ההצלחה האישית שלך.

הסדנה תמונה